Pokaż, że pamiętasz o Powstańcach Warszawskich. Dołącz do nas i dodaj coś od siebie!
1 Jak wziąć udział?

Napisz kilka (albo kilkanaście) słów od siebie do Powstańców Warszawskich, to one mają największą wartość. Możesz też dodać własne zdjęcie, grafikę lub rysunek albo nagrać film, w którym podziękujesz, wyrazisz uznanie, czy refleksję na temat uczestników i wydarzeń, które miały miejsce w polskiej historii 79 lat temu.

Możesz skierować wpis do konkretnego uczestnika walk o stolicę lub napisać ogólnie – do Powstańców.

POZNAJ POWSTAŃCÓW

Nie wiesz jakie treści dodać? Uchwyć ciekawy kadr i napisz za co chcesz podziękować Powstańcom Warszawskim, dodaj pocztówkę z wakacji z pozdrowieniami i życzeniami, pokaż, co robisz 1 sierpnia o 17:00 lub w Dzień Niepodległości. Nagraj recytację wiersza, czy wykonanie piosenki tematycznej. Miałaś/eś okazję spotkać świadka historii – pochwal się zdjęciem lub wspomnieniem z tego wydarzenia. Jest tak wiele możliwości, żeby pokazać, że pamiętamy i jesteśmy dumni – wybór należy do Ciebie.

2 Wypełnij pola obowiązkowe

Wypełnij pola obowiązkowe: swoje imię i nazwisko, nazwę instytucji lub nick, wybierz z listy miejsce, w którym mieszkasz lub w którym aktualnie przebywasz. Wybór lokalizacji jest niezbędny do tego, aby Twój wpis pojawił się jako symboliczny znacznik na mapie Polski umieszczonej na portalu. Koniecznie dodaj tytuł swojego wpisu oraz jego treść. Jeżeli chcesz, dołącz również załączniki - zdjęcie, grafikę lub wideo. Możesz dodać także swój avatar. Po załadowaniu wszystkich plików zaakceptuj zgody niezbędne do wzięcia udziału w akcji.

3 Kliknij przycisk “WYŚLIJ SWÓJ WPIS”

Na ekranie zobaczysz podziękowanie i informację, że Twój wpis został wysłany i oczekuje na weryfikację przez administratora portalu. Kiedy tylko zostanie przez nas zaakceptowany, pojawi się na stronie, a Ty na podany adres e-mail otrzymasz wiadomość. Będzie to potwierdzenie publikacji - link przenoszący do wpisu na portalu i umożliwiający zachęcenie innych do wzięcia udziału w akcji.

Masz pytania? Pojawił się problem podczas dokonywania wpisu? Twój wpis nie został dodany poprawnie?
Zadzwoń 534 361 080 lub napisz: [email protected]