Dziękujemy Wam za walkę o naszą Ojczyznę. Zawsze będziemy pamiętać o Waszej bohaterskiej postawie! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni. Na zawsze pozostaniecie w naszych sercach.
Drodzy Powstańcy,😁
Dziś, gdy patrzymy wstecz, nie sposób wyrazić w pełni wdzięczności za waszą niezłomność i odwagę w chwili największego zagrożenia. Wasze bohaterstwo stanowi fundament naszej wolności, a wasze poświęcenie jest najjaśniejszym przykładem patriotyzmu.
W tych trudnych czasach, gdy oblicze wojny zacierają się w naszej pamięci, chcemy z głębi serca podziękować Wam za walkę, za niewzruszoną determinację i za oddanie ideałom, które czynią naszą ojczyznę silniejszą. Wasze wysiłki nie tylko przyniosły nam wyzwolenie, lecz także wpisały się w historię jako akt bohaterstwa i oporu.
Dziękujemy za pokazanie, że nawet w najciemniejszych chwilach ludzkości można znaleźć światło nadziei. Wasza postawa jest dla nas inspiracją do trwania w wartościach, któreście reprezentowali – miłości do wolności, odwagi w obliczu trudności i wierności ideałom.
Drodzy Powstańcy,😁
Dziś, gdy patrzymy wstecz, nie sposób wyrazić w pełni wdzięczności za waszą niezłomność i odwagę w chwili największego...
Dziękujemy że uratowaliście naszą Polskę!
Dzień dobry, życzenia znajdują się na krótkim filmie. Pozdrawiam Kuba Szczepański
Drodzy Powstańcy.
Chciałabym bardzo podziękować za odwagę i wytrwałość podczas Powstania Warszawskiego. Jestem pełna podziwu, że daliście radę w tak trudnej sytuacji. Dzięki wam mogę żyć bezpiecznie i w wolnym kraju.
Pozdrawiam Michalina.
Dziękuję wszystkim osobą biorącym udział w powstaniu! Za to ,że poświęcili się dla Ojczyzny, za patriotyzm, Wolę walki o nasz kraj o to ,że kochali i kochają Polskę całym sercem i ,że dzięki wam możemy żyć w wolnym kraju!
DZIĘKUJĘ!
Cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Bolszewie składa wszystkim bohaterskim POWSTAŃCOM 1944 wyrazy uznania za odwagę i patriotyczną postawę. Życzymy Wam pomyślności i dumy ze spełnionego obowiązku. DZIĘKUJEMY!!!
Z głęboką wdzięcznością i szacunkiem kieruję dziś do Was te słowa. Wasza niezłomność, odwaga i poświęcenie, podczas 63 dni walki
o Warszawę są dla nas niezrównanym wzorem patriotyzmu i miłości do Ojczyzny. Dzięki Waszym czynom, nie tylko stoimy na straży pamięci o heroicznych wydarzeniach z 1944 roku, ale także uczymy się, czym jest prawdziwa determinacja w walce o wolność, godność i niepodległość. Jesteście przykładem, że w najtrudniejszych momentach potrafimy zjednoczyć się i walczyć o przyszłość naszych dzieci, o bezpieczeństwo i wolność naszej wspólnej Polski.
Dziękujemy Wam za każdą chwilę walki, za każdy gest odwagi i za to, że nigdy nie zrezygnowaliście z marzeń o wolnej Polsce. To dzięki Wam, Waszej niezłomności i poświęceniu, możemy dziś cieszyć się wolnością i budować przyszłość opartą na wartościach, których tak heroicznie broniliście.
Cześć i chwała Bohaterom!
Z wyrazami głębokiego uznania i wdzięczności,
Nela Kot
Z głęboką wdzięcznością i szacunkiem kieruję dziś do Was te słowa. Wasza niezłomność, odwaga i poświęcenie, podczas 63 dni walki
o Warszawę są...
1
Drodzy Powstańcy Warszawscy
Kochani Powstańcy!
My dzieci z przedszkola, chociaż jesteśmy jeszcze mali, dziękujemy Wam z całego serca za to, że możemy mówić i śpiewać w języku polskim. To dzięki Waszej odwadze i męstwu możemy cieszyć się wolnością. Nigdy o Was nie zapomnimy. Pozostaniecie na zawsze w naszych sercach i pamięci. Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJEMY!!!
DZIĘKUJĘ ZA ODWAGĘ I WALKĘ O POLSKĘ ZA TO ŻE MOGĘ ŻYĆ I MIESZKAĆ W WOLNEJ OJCZYŹNIE - MICHAŁ
Pamiętamy ❤️
Dziękujemy Powstańcom ❤️🇵🇱
Walczyliście o Wolność, Godność dla siebie i dla nas.
Dziękujemy! Pamiętamy!
Walczyliście o Wolność, Godność dla siebie i dla nas.
Dziękujemy! Pamiętamy!
20
Pamiętamy. Upamiętniamy
Cześć i chwała Bohaterom!
Społeczność szkolna dziekuje Powstańcom Warszawskim za walkę o wolną Warszawę i Polskę.
Podziękowanie dla Powstańców.
Kochani Powstańcy, pamiętamy o Waszym bohaterstwie
Dziękujemy!
Wiktoria Lisowska
Nie pytajmy co może zrobić dla nas Ojczyzna. Pytajmy, co my możemy dla niej uczynić.
Kochani Bohaterowie
Dziękujemy wam za to że żyjemy
- Za odwagę
-Za Poświęcenie
-Za wytrwałość
-Za nie poddanie się i walczenie do końca
Teraz nie musimy się bać o przyszłość
DZIĘKUJEMY
Uczniowie klasy 3 SP w Toronto wzięli udział w Akcja BohaterOn. Redagowali życzenia, wykonali plakaty. Obejrzeli filmy- Jak zostałem bohaterem, Niebajka. Pamiętamy!
Dzieci z grupy 9 złożyły kwiaty pod Mogiłą Powstańczą na Błoniach Wilanowskich.
Pamiętamy!
Dziękujemy za Waszą waleczność!
Dziękujemy, za trud włożony w odzyskanie Niepodległości naszego kraju! Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni, za to, że żyjemy w wolnej, demokratycznej Polsce. Jesteście dla nas prawdziwym wzorem, który pokazuje, że warto wierzyć i walczyć do ostatniej kropli krwi.
Cześć i chwała bohaterom warszawskim, wieczna chwała poległym! Niech żyje Polska wolna i niepodległa. Dziękujemy za Waszą postawę, walkę za wartości. Dzięki Wam mogliśmy się urodzić w wolnej Polsce. Dużo zdrowia. Dziękujemy.
Dziękujemy z całego serca, Drodzy Powstańcy, za Wasze bezwarunkowe poświęcenie, heroiczną walkę, odwagę i wytrwałość! Pamiętamy!
Dziękujemy Bohaterom! Kl. 7 i 8 z SP w Osowie
Wasze Bohaterstwo jest wielkie. Dzięki Wam żyjemy w wolnej Polsce. Jesteśmy z was dumni. Tę piosenkę śpiewamy dla Was w podziękowaniu za waszą walkę o wolność.
Uczniowie kasy 2a uczęszczajęcy na lekcje etyki w SP Izabelin
Dziękujemy z bohaterską walkę
Maria Łuczak
Szkoła Podstawowa im. Adama Chodyńskiego w Cekowie-Kolonii
Drodzy Powstańcy!
Wychowankowie Świetlicy Szkolnej składają gorące podziękowania i wdzięczność wszystkim Bohaterom walczącym w czasie Powstania Warszawskiego.
Dziękujemy!!!
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Orła Białego w Skarżysku - Kamiennej
W tych trudnych czasach to właśnie tacy ludzie jak Wy, pełni honoru i niezłomności, przypominają nam o najważniejszych wartościach, które nas jednoczą. Dzięki Wam możemy cieszyć się wolnością, której nie da się zmierzyć żadnymi słowami.
Wasza odwaga jest fundamentem, na którym opiera się nasza przyszłość. W imieniu wszystkich, którzy cenią wolność i pokój – dziękujemy- przedszkolaki z Raczyn
Niech Wasza odwaga i poświęcenie pozostaną w naszych sercach na zawsze.
Z szacunkiem i wdzięcznością dzieci razem z wychowawczynią Anną Przybyłek.
W tych trudnych czasach to właśnie tacy ludzie jak Wy, pełni honoru i niezłomności, przypominają nam o najważniejszych wartościach, które nas jednoczą...
Dziękujemy, że byliście wtedy, gdy od Waszej odwagi i waleczności zależała nasza przyszłość. Przywracacie nam wiarę i nadzieję w to, że warto wierzyć w ludzi.
Drodzy Powstańcy, wprawdzie nasze polskie serca nie znają rzeczywistości wojennej, niewoli, głodu, ale już nasi sąsiedzi z Ukrainy doświadczają tych okrutnych realiów każdego dnia. Wiele ukraińskich dzieci uczęszcza teraz do polskich szkół, także do naszej Szkoły Podstawowej im. Stefana Żeromskiego w Poniatowej. Zarówno w ubiegłym roku szkolnym, jak i bieżącym uczestniczyli razem z nami w projekcie BohaterON, poznając historię Polski, a także dzieje wojennych powstańców i ich bliskich. Dla nas te lekcje polskiego były bardzo wzruszające i pouczające. Nasunęło nam się w związku z nimi sporo refleksji, najważniejsze z nich to te, że powinniśmy doceniać życie w wolnym i bezpiecznym kraju. Dzięki Waszemu poświęceniu dziś możemy decydować o sobie, rozwijać się, bezpłatnie edukować, mamy wolność poglądów, przekonań, możliwość planowania swojej przyszłości, rozwijania swoich talentów, pasji, dążenia do realizacji swoich życiowych celów. Dziękujemy Wam z głębi naszych młodych serc. Uczniowie Koła „Castus Ignis”.
Multimedialna kartka dla Powstańca
Dziękujemy za służbę i walkę, która była niesprawiedliwa ale była za Ojczyznę Naszą. My żyjemy, dzięki Wam
w wolnym i pięknym kraju.
Będziecie zawsze w naszej pamięci!!!
Uczniowie klasy 8
Dziękuję naszym Powstańcom!
Gdy tylko o nich myślę, czuję ogromną dumę. Gdyby nie oni, Polski nie byłoby na mapach i nie uczyłabym się historii naszego kraju. Mam nadzieję, że każdy będzie o nich pamiętał.
Z wyrazami szacunku Wiktoria Pytlik
Kochani Powstańcy! Dziękujemy za wszystko. Życzymy Wam dużo zdrowia i szczęścia. Klasa 5b z SP4 we Wrocławiu.
Drodzy Powstańcy Warszawscy,
z całego serca dziękujemy za Waszą walkę, dzięki której dziś flaga Polski powiewa dumnie nad naszymi głowami. Biel przypomina nam o czystości Waszych ideałów, a czerwień o odwadze i miłości do Ojczyzny. To dzięki Wam możemy żyć w radości i swobodzie, ciesząc się wolnym krajem. Obiecujemy zawsze szanować te barwy i pamiętać o Waszym bohaterstwie.
Uczniowie klasy IV
Drodzy Powstańcy Warszawscy,
z całego serca dziękujemy za Waszą walkę, dzięki której dziś flaga Polski powiewa dumnie nad naszymi głowami. Biel...
16
Drodzy Powstańcy, pamiętamy o Waszym bohaterstwie.
Pamiętamy i jesteśmy dumni
Drogie Sanitariuszki, Łączniczki i wszystkie Bohaterki Powstania Warszawskiego,
Z całego serca dziękujemy Wam za Waszą niesamowitą odwagę i poświęcenie. My, uczniowie klasy trzeciej, wiemy, że walczyłyście o naszą wolność, o to, żebyśmy mogli żyć w wolnej Polsce.
W Waszej codziennej, powstańczej służbie wykazałyście się ogromnym bohaterstwem. Niosłyście pomoc rannym, przenosiłyście ważne wiadomości, znosiłyście trudne warunki i niebezpieczeństwa. Wasza praca i trud były bezcenne.
Jesteście dla nas wzorem miłości do Ojczyzny, siły i determinacji. Będziemy pamiętać o Waszej walce i nigdy nie zapomnimy o tym, co dla nas zrobiłyście. Jesteśmy z Was dumni!
Z wyrazami szacunku i wdzięczności,
Uczniowie Klasy Ia, Ib, Ic
Cześć i chwała Bohaterkom!
Dziękujemy, że mogliśmy Powstać.
Żyjemy w niepodległej Polsce, rozwijamy się i uczymy. Podążamy za pasjami i marzeniami dzięki waszej walce.
Zdrowia i radości!
Drogi Powstańcy,
Z całego serca dziękuję za Waszą odwagę, poświęcenie i walkę o naszą wolność. Wasze czyny są dla mnie inspiracją, a pamięć o nich zawsze będzie żywa. Jestem dumna, że możemy żyć w wolnej Polsce dzięki takim bohaterom jak Wy.
Szanowni Państwo
Pragnę w imieniu swoim złożyć wyrazy szacunku, wdzięczności i dumy z naszych wielkich bohaterów - powstańców warszawskich. Choć powstanie warszawskie upadło i zakończyło się klęską, stolicę udało się odbudować, a pamięć tamtych dni przetrwała trudne czasy zniewolenia. Życzę wszystkim powstańcom dużo zdrowia, uśmiechu radości, przeżywania dalszych wspaniałych lat życia, cudownych i niezapomnianych spotkań z młodzieżą, która jest zafascynowana historią, żeby Pan Bóg was wszystkich wynagrodził i któregoś dnia przyjął do siebie, a Polska o którą z trudem walczyliście do końca nigdy nie umarła, a następne pokolenia młodych ludzi żyły w pokoju, szczęściu, radości, nigdy nie widziały koszmaru wojny i okupacji i zawsze pamiętały o swoich bohaterach. My wszyscy kochając Polskę, wspierając i pomagając sobie nawzajem również powinniśmy tworzyć rodzinę i jeden wspólny Polski dom. Przyjmijcie zatem te życzenia i gratulacje ode mnie.
Dla powstańców warszawskich
Waleczni Powstańcy!
Dziękuję za upór, walkę i dążenie do celu. Jesteście dla Nas dumą, dzięki Wam możemy żyć w wolnej Polsce.
Dziękuję ❤❤❤
Lena Z SP 163 w Warszawie